www.cvonline.hu

Csomagküldemények feldolgozása - Budaörs

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

Biztos munkahelyre vágysz?

Érdekel, hogy mi történik a csomagokkal mielőtt a kézbesítőhöz kerülnek?

Küldeményfeldolgozó munkatársakat keresünk egy műszakos munkarendbe a Magyar Posta budaörsi telephelyére!

Nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Elvégzendő feladatok:

  • Csomag- és levélküldemények kézi feldolgozása
  • PDA kezelés
  • Kézi anyagmozgatás
  • Rakodás

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett, megbízható munkahely
  • Akár nettó 160.000 Ft-os kereseti lehetőség és egyéb juttatások
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest több pontjáról: Örs vezér tér, Stadion, Baross tér, Ferenciek tere, Sasadi út
  • Vidéki járat Ercsiről

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014