www.cvonline.hu

Csomagküldemények feldolgozása - Budaörs

  • A hirdetés 77 napja lejárt

Küldeményfeldolgozó munkatársakat keresünk a Magyar Posta budaörsi telephelyére!

Állandó éjszakai munkavégzés!

Nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Elvégzendő feladatok:

  • Csomag és levélküldemények kézi feldolgozása
  • PDA kezelés
  • Kézi anyagmozgatás
  • Rakodás

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Állandó éjszakai munkavégzés vállalása

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett, megbízható munkahely, 8 órás munkavégzés
  • Korrekt bérezés, egyéb juttatások
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest több pontjáról: Örs vezér tér, Stadion, Baross tér, Ferenciek tere, Sasadi út

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014