www.cvonline.hu

CSOMAG ÜGYINTÉZŐ (délutáni munkavégzéssel)

  • A hirdetés 728 napja lejárt

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pám-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „European Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladat:

  • Csomagok nyomon követése, felkutatása
  • Beérkező reklamációk, kárigények kezelése mind telefonon, mind írásban és az ehhez kapcsolódó adminisztráció
  • Nyilvántartás vezetése, kimutatások készítése
  • Minőségbiztosítási osztály támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Vevőszolgálati tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem (13. havi fizetés)
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: 15:00 - 00:00

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol