www.cvonline.hu

Csomag összekészítés raktárban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1013421
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal piacvezető partnercégünk részére Csomag összekészítő munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Alkatrész raktárvezető munkájának segítése,
  • Alkatrészek összegyűjtése a rendelésnek megfelelően,
  • Alkatrészek lecsomagolása és szállításra való előkészítése,

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív tagozatos jogviszony,
  • Rugalmasság,
  • Utazási hajlandóság
  • Precizitás,
  • Jó fizikum,

Munkaidő: heti 16-24 óra, munkaidő 8:00 - 17:00 között (5 hónapra)

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Közös kijutás Törökbálintra céges autóval

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest