www.cvonline.hu

Csőhálózat-szerelő

  • Company_icon Altem Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

(fűtésszerelő, légtechnikai csőszerelő, vízvezeték szerelő)

munkakörbe keresünk dolgozni akaró szakembereket

Szakmában való jártasság előny, de nem feltétel.

Munkavégzés helye: elsősorban Budapest

Feladatok:

  • légtechnikai csövek kiépítése
  • vízvezeték rendszerek szerelése
  • felületfűtés (padló-, mennyezet-, falfűtés) kiépítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés: tapasztalattal rendelkező szakember részére bruttó 350 000 Ft havonta már a próbaidőre is, béren kívüli juttatás
  • szakmai fejlődés:
  • új technológia alkalmazása: hőszivattyús hűtés-fűtés rendszereket építünk ki korszerű felületfűtéssel
  • hosszú távon továbbképzésre is van lehetőség ambíció és rátermettség függvényében
  • határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely

Elvárások:

  • szakképesítési bizonyítvány
  • gépjárművezetői engedély, B kategória, saját autó
  • utazási hajlandóság, kiküldetés országszerte
  • rugalmasság, csapatmunkára való képesség, tanulási készség
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű