Csőhálózat-szerelő (fűtésszerelő, légtechnikai csőszerelő, vízvezeték szerelő)

  • Frissítve 11 napja

Csőhálózat-szerelő
(fűtésszerelő, légtechnikai csőszerelő, vízvezeték szerelő)

munkakörbe keresünk dolgozni akaró szakembereket

Szakmában való jártasság előny, de nem feltétel.

Munkavégzés helye: elsősorban Budapest

Feladatok:

  • légtechnikai csövek kiépítése
  • vízvezeték rendszerek szelése
  • felületfűtés (padló-, mennyezet-, falfűtés) kiépítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés: tapasztalattal rendelkező szakember részére bruttó 300 000 Ft havonta már a próbaidőre is, béren kívüli juttatás
  • szakmai fejlődés:
    új technológia alkalmazása: hőszivattyús hűtés-fűtés rendszereket építünk ki korszerű felületfűtéssel
    hosszú távon továbbképzésre is van lehetőség ambíció és rátermettség függvényében
  • határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely

Elvárások:

  • szakképesítési bizonyítvány
  • gépjárművezetői engedély, B kategória, saját autó
  • utazási hajlandóság, kiküldetés országszerte
  • rugalmasság, csapatmunkára való képesség, tanulási készség

Jelentkezéseket, önéletrajzot a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye elsősorban Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest