www.cvonline.hu

Csőhálózat-szerelő - Budapest (Referenciaszám: HK-1357)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1039108

Feladatok:

- Csőhálózat kiépítése, beüzemelése

- Csővezetékek előkészítése, szerelése

- Csövek rögzítése, szigetelése

- Elkészült csőhálózat nyomáspróbájának végzése

- Felújítási, javítási, karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

- Szakirányú végzettség

- Szakmai tapasztalat csőhálózat-szerelés terén

- Önálló munkavégzés

- Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Előny:

- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés

- Azonnali munkakezdés

- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, referenciáit bérigénye megjelölésével! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (csőhálózat szerelő) és a pozícióhoz tartozó HK-1357-es referenciaszámot!

A munkával kapcsolatban bővebb információt a 20/394-2362-es telefonszámon kérhetnek!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -