www.cvonline.hu

Csőhajlító gépkezelő és beállító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1022713

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohuman 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Autóipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk váci telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Termelési terv szerinti gyártás
  • Cikkszámváltáskor szerszámcserék kivitelezése
  • Minőségirányítási előírások betartása

Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség (mechanikai, villamossági vagy fémipari)
  • Gyártósori gépek (CNC) beállításában szerzett tapasztalat
  • Fémipari területen szerzett gyakorlat
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Előnyök:
  • Pneumatikus ismeretek
  • Csőhajlító gépen szerzett min. 1-2 év tapasztalat
  • Technikusi végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését küldje el az önéletrajzát:

Munkavégzés helye:
  • Vác

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Vác Munkarend: 3 műszak

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest