www.cvonline.hu

Csőhajlító- és végformázógép kezelő és beállító munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 949429

Autóipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk váci telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • Alumínium csőhajlító- és végformázógép kezelése, beállítása és alap programozása
  • Termelési terv szerinti gyártás
  • Cikkszámváltáskor szerszámcserék kivitelezése
  • Minőségirányítási előírások betartása
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség (mechanikai, villamossági vagy fémipari)
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
Előny:
  • Csőhajlító- és/vagy végformázógép kezelésben és beállításában szerzett tapasztalat
  • Technikusi végzettség
  • Gyártósori gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • Programozási ismeret
  • Német v. angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 3 műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Vác, Külső Rádi út
Kapcsolat:
Referencia kód: TTM-001
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel
tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vác