www.cvonline.hu

CSŐ HEGESZTŐ

  • A hirdetés 108 napja lejárt

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

CSŐ HEGESZTŐ munkatársakat, hosszútávra

Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamatok hegesztő jogosultsági körébe tartozó feladatok elvégzése, a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok:
  • Minimum alapfokú AWI hegesztői végzettség
  • Minőségirányítási eljárásoknak megfelelő dokumentációkezelés
  • Kiváló kézügyesség
  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)
  • Kétműszakos munkarend vállalása (Cső hegesztő)
  • Három műszakos munkarend vállalása (Honeycomb hegesztő)
Elvárások:

Előny:

  • Hegesztés területén szerzett nemzetközi vagy európai hegesztői képesítés
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálati eljárások (FPI, X-Ray) ismerete
  • Alap szintű angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Bérezés: versenyképes bér
  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítésee-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével vagy érdeklődjön a 06 70 334 1442 telefonszámon.