www.cvonline.hu

Csiszoló

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, autóipari partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Csiszoló

Feladatok:

  • Autókárpit csiszolása

  • Menetidő betartása

  • Minőségi követelmények betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Több műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

  • Helvécia

Munkába állás ideje:
  • AZONNAL

Nagykőrös-Kecskemét-Helvécia, Kiskunfélegyháza-Kunszállás-Jakabszállás-Helvécia, Ballószög-Kadafalva-Helvécia vonalon műszakhoz igazított buszjárat biztosított!

A bért kiegészítheti bónusz és cafetéria juttatás is!

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Telefonszám: 76/508-827

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő