www.cvonline.hu

Csiszoló

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 622386

Csiszoló

Feladatok:
  • Hegesztési varratok csiszolása kézi sarokcsiszolóval,
  • Újrahasznosítható lemez alkatrészek fémtisztára csiszolása kézi sarokcsiszolóval,
  • Kézi anyagmozgatás: alapanyagok és félkész termékek előkészítése, mozgatása a termelési területen.
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség (szakmunkás bizonyítvány előny),
  • Kézi sarokcsiszolóval szerzett munkatapasztalat,
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek,
  • Terhelhetőség,
  • Önállóság,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Multinacionális környezet,
  • Utazási támogatás.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Miskolc