www.cvonline.hu

Csiszoló

  • Company_icon PNH Kft.
  • Location_icon Vasvár, Vas
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Csiszoló

Feladatok:

  • Hegesztett szerkezetek tisztítása
  • Alaktrészek festéshez előkészítése
  • Felületi sorják eltávolítása

Elvárások:

  • 8 általános osztály elvégzése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Hegesztési rajz ismeret

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Bővebb információ: Link megjelenítése, Kérdés esetén hívd HR csapatunkat: 06 94/ 593-973

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Vasvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű