www.cvonline.hu
Csiszoló
Trenkwalder Kft
Régió:
Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1203144

Dolgozzon 2 műszakban és keressen akár netto 170.000 Ft felett!! Kiskőrösön a térség egyik legkiemelkedőbb kereseti lehetőségét biztosítjuk munkavállalóink számára, ingyenes szállással, csiszoló pozícióban.

Csiszoló

Feladatok:

  • Munkadarabok ellenőrzése
  • Csiszolási feladatok ellátása kézi csiszolóval

Elvárások:

  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Alapbéren felüli juttatások: cafeteria, valamint magas összegű és havi lebontású bónusz rendszer
  • Kimagasló bérezés
  • Ingyenes szállás
  • Családias légkör
  • Utazási költségtérítés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Ingyenes konditerem használat

Telefon: 06202751761

e-mail: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.