www.cvonline.hu
Csiszoló
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1078781
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. Kiskunfélegyháza környéki megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Csiszoló

Feladatok:

  • Csiszolási feladat elvégzése a munkautasításoknak megfelelően
  • Esetleges hibák észlelése és javítása
  • Eszközök használata (csiszológép)
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

  • Legalább alapfokú végzettség (8 általános)
  • Jó fizikum

  • Amit nyújtunk:

    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Cafeteria-csomag
    • Szakmai fejlődés lehetősége
    • Bejárás támogatás

    Egyéb:

    • 2 műszakos munkarend

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.