www.cvonline.hu

Csiszoló (Helvécia)

  • A hirdetés 78 napja lejárt

Szeretne egy fiatalos csapatban dolgozni? Változatos munkakörre vágyik? Akkor jelentkezzen a következő álláslehetőségünkre!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Csiszolási feladat elvégzése a munkautasítsanak megfelelőn
  • Esetleges hibák észlelése és javítása
  • Eszközök használata (csiszológép)
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai erőlét és állóképesség
  • Monotónia tűrése
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • 3 műszakos munkarend
  • 6 hónap után saját állományba való átkerülési lehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Túlórázási lehetőség

Munkavégzés helye:

Helvécia

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a + 36 20 505 02 16-os telefonszámon hétköznapokon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014