www.cvonline.hu

Csiszoló, gyártósori operátor és gépkezelő

  • A hirdetés 736 napja lejárt

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Alkatrészgyártó gépek kezelése, alkatrészek beszerelése

                     VAGY

  • Autókárpit csiszolása

  • Menetidő betartása

  • Minőségi követelmények betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

  • A bért bónusz és cafetéria juttatás is kiegészítheti!
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Helvécia

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Bocskai utca 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő