www.cvonline.hu

Csereköteles csomagolóanyag ügyintéző

  • A hirdetés 289 napja lejárt

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén  közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Pilisvörösvári  telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Kimenő, bejövő raklapok adminisztrálása excel táblázatban
  • Üres raklapok kiszállításának szervezése
  • Sofőr elszámolások
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, raklapegyenleg közlése, egyeztetése. Az esetlegesen felmerülő problémák hatékony és szakszerű kezelése
  • Kapcsolattartás a belföldi és nemzetközi kirendeltségekkel a hálózaton belül
  • Problémák és eltérések esetén egyenleg egyeztetés
  • Bejövő üres raklapok-, napi leltár adminisztrálása

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • középfokú  német- vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • rugalmasság
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság

Munkavégzés helye:
Pilisvörösvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát az  e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2016. július 31.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német