www.cvonline.hu

Csempe - Szaniter Értékesítő

  • A hirdetés 506 napja lejárt

pozícióba munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A telephelyen forgalmazott termékek és árucikkek helybeni értékesítése, a vevők kiszolgálása.
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése.
  • A termékek beárazása, a termék árlista gépi vezetése.
  • A megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal.
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé.
  • Reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében.
  • Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása.
  • Proaktív ügyfélkezelés menedzselése, potenciális ügyfelek felkutatása, valamint a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése.
  • A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése.
  • Folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében.
  • Az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel.
  • Részvétel az éves leltárkészítés folyamatában, és az adatok rögzítésében.

Szakmai elvárások:

  • 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat;
  • átfogó termékértékesítési ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Tervezőprogram ismerete és használata;
  • a piaci környezet (gyártók, konkurencia) ismerete;
  • valamely vállalatirányítási rendszer kereskedelmi moduljának ismerete.

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Csapatszellemű hozzáállás;
  • kiemelkedő értékesítési attitűd;
  • tulajdonosi szemléletmód;
  • kiváló probléma-megoldási képesség;
  • magas fokú önállóság/ pro-aktivitás a munkában;
  • terhelhetőség;
  • megbízhatóság;
  • határozott, udvarias fellépés;
  • pozitív-, eredményorientált szemléletmód;
  • gyors tanulási képesség, asszertivitás;
  • lojalitás.

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Felelősségteljes, önálló munkakör;
  • Magas fokú kreatív szabadság;
  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatos szakmai kihívások;
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Munkavégzés helye:

  • Pest Megye, Vecsés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Vecsés
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő