www.cvonline.hu

Csempe - Szaniter Értékesítő Munkatárs

  • A hirdetés 620 napja lejárt

Csempe - Szaniter Értékesítő

pozícióba munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A telephelyen forgalmazott termékek és árucikkek helybeni értékesítése, a vevők kiszolgálása
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése
  • A termékek beárazása, a termék árlista gépi vezetése
  • A megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé
  • Reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében
  • Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása
  • Proaktív ügyfélkezelés menedzselése, potenciális ügyfelek felkutatása, valamint a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése
  • A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése
  • Folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében
  • Az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel
  • Részvétel az éves leltárkészítés folyamatában, és az adatok rögzítésében

Szakmai elvárások:

  • 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Átfogó termékértékesítési ismeretek

Előnyt jelent:

  • Tervezőprogram ismerete és használata
  • A piaci környezet (gyártók, konkurencia) ismerete
  • Valamely vállalatirányítási rendszer kereskedelmi moduljának ismerete

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Csapatszellemű hozzáállás
  • Kiemelkedő értékesítési attitűd
  • Tulajdonosi szemléletmód
  • Kiváló probléma-megoldási képesség
  • Magas fokú önállóság/ pro-aktivitás a munkában
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Pozitív-, eredményorientált szemléletmód
  • Gyors tanulási képesség, asszertivitás
  • Lojalitás

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Magas fokú kreatív szabadság
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet

Munkavégzés helye:

  • Pest Megye, Vecsés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelöléséveL a lentie-mail címre!

Helyek Vecsés
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő