www.cvonline.hu

CSEMPE ÉS BURKOLAT ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 820 napja lejárt

A 20 éve sikeresen működő nyíregyházi SZŐNYEGSZALON áruházba

kollégát keresünk.

FELADATOK:

  • A vevői igények kezelése és felkeltése; vásárlásra ösztönzés, tanácsadás, vevőkkel való kapcsolattartás.
  • A szalonban kiállított és a telephely által forgalmazott termékek értékesítési eredményeinek növelése.
  • Részvétel az értékesítésben, vevőkiszolgálásban, számlázás.
  • A szalon termékpalettájának értékesítési igényeknek megfelelő bővítése, alakítása.
  • Az általa készített látványtervekhez kapcsolódó adminisztráció és kimutatások elkészítése.

ELŐNYT JELENT:

  • Csempe-szaniter kereskedelemben/fürdőszoba szalonban szerzett szakmai tapasztalat.
  • A piaci környezet (beszállítók) ismerete.
  • Burkolattervező program ismerete.

 SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK, TULAJDONSÁGOK:

  • kiváló tervezői képesség
  • kimagasló kreativitás
  • csapatszellemű hozzáállás
  • tulajdonosi szemléletmód
  • kiváló probléma-megoldási képesség
  • magas fokú önállóság/ pro-aktivitás a munkában
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • kimagasló tárgyalási-, meggyőzési képesség
  • határozott, udvarias fellépés
  • hatékony döntési képesség
  • pozitív-, eredményorientált szemléletmód
  • gyors tanulási képesség
  • lojalitás

Fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel az alábbi e-mail címre várjuk május 3-ig (a tárgy mezőbe írja: csempe és burkolat értékesítő)

További részletek: Link megjelenítése

INFORMÁCIÓK A KIVÁLASZTÁSI FOLYAMATRÓL:

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja: 2015.05.07.

Az önéletrajzok nagy száma miatt kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiket interjúra is be szeretnénk hívni. Kizárólag FÉNYKÉPES önéletrajzot fogadunk el, elvárt fizetés megjelölésével.

Ha nem kap visszajelzést, akkor az önéletrajza nem nyerte el a tetszésünket, így lehetőséget sem tudunk biztosítani az interjún való megjelenésre. Ezért nagyon fontos, hogy az önéletrajz minél meggyőzőbb legyen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő