www.cvonline.hu

Csemege Pultos és árufeltöltő

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Ha szeretnél egy nagyon jó csapatban velünk együtt dolgozni, akkor most itt a lehetőség, hogy jelentkezz állás hirdetésünkre:

XI. kerületben található Reál élelmiszerüzletünkbe keresünk

Csemege Pultost és  árufeltöltőt.

Magas kereseti lehetőség!

 Főbb feladatok:

Csemege pultban:

  • Vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása
  • Termékek minőségének, és frissességének ellenőrzése
  • Munkakörnyezet rendben tartása

Áru feltöltő:

  • Üzletben található termékek, áruk folyamatos ellenőrzése illetve a polcok folyamatos áruval való feltöltése
  • Belső árumozgatás, tárolás
  • Árufeltöltés az általános irányelvek, illetve a vezetői utasítások alapján
  • Lejárati idők ellenőrzése
  • Ártáblák, vevőtájékoztató táblák kihelyezése

Az állásokhoz tartozó elvárások:

  • Eladói végzettség
  • Megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Lojalitás
  • Vásárló orientált beállítottság, rugalmasság
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat, gyakorlat.
  • Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés

A döntés a Te kezedben van!

Ha szeretnél egy  agilis, jó csapatban velünk együtt dolgozni, jelentkezz az alábbi e-mail címen.

Kérünk, csak akkor jelentkezz, HA Tényleg érdekel álláshirdetésünk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő