www.cvonline.hu

Csemege Pultos és Árufeltöltő

  • A hirdetés 331 napja lejárt

 Ha szeretnél egy nagyon jó csapatban velünk együtt dolgozni, akkor most itt a lehetőség, hogy jelentkezz álláshirdetésünkre:

XI. kerületben található Reál élelmiszerüzletünkbe keresünk

Csemege Pultost és árufeltöltőt.

Főbb feladatok:

Csemege pultban:

  • Vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása
  • Termékek minőségének, és frissességének ellenőrzése
  • munkakörnyezet rendben tartása

Árufeltöltő:

  • az üzletben található termékek, áruk folyamatos ellenőrzése illetve a polcok folyamatos áruval való feltöltése
  • Belső árumozgatás, tárolás
  • Árufeltöltés az általános irányelvek, illetve a vezetői utasítások alapján
  • Lejárati idők ellenőrzése
  • Ártáblák, vevőtájékoztató táblák kihelyezése

Az állásokhoz tartozó elvárások:

  • Eladói végzettség
  • megbízhatóság
  • csapatszellem
  • lojalitás
  • vásárló orientált beállítottság,rugalmasság
  • egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.
  • Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés

A döntés a Te kezedben van!

Ha szeretnél egy  agilis, jó csapatban velünk együtt dolgozni, jelentkezz az alábbi e-mail címen.

+36 30 971 8067

Kérünk, csak akkor jelentkezz, HA Tényleg érdekel álláshirdetésünk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő