www.cvonline.hu

Csemege és sajt pult eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1098679

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Csemege és sajt pult eladó
Munkavégzés helye: 2800 Tatabánya, Bláthy Ottó u. 1.
Mit jelent?: Frissáru kategóriába az alábbi egységek tartoznak:
Hús, Hal, Baromfi, Csemege és Sajt, Zöldség, Mirelit és Tejtermékek valamint a Pékség
Feladatok: Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
Biztosítja a szakszerű kiszolgálást.
Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű csemege- és sajtáru-termék legyen elérhető.
Felügyeli a friss áru útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
A termékek fogyaszthatósági, illetve minőségmegőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégezteti a leértékelés folyamatát.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Amit nyújtunk: - Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
- Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Amit kérünk: kereskedői, eladói vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség, képesítés,
alapfokú termék- és áruismeret,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás,
készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre.
Előnyként értékeljük, ha: multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
adminisztrációs tapasztalat,
targoncavezetői engedély,
a HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete.
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Kezdőbér július 1-jétől, az első 6 hónapban: 141.000 Ft
Beálló bér a 7. hónaptól, ezzel értékeljük az elköteleződésed: 152.300 Ft
Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
Juttatások (próbaidő lejárta után): Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag (Pl. Étkezési utalvány, egészségpénztár, kultúra- és sportutalvány, stb.) 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente)

Mennyi lehet a fizetésem?

Tekintsük meg a következő példát!*

Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 152.300 Ft
10 óra túlóra (bruttó): 8.812 Ft
+15 óra éjszakai műszakpótlék (bruttó): 17.184 Ft
Összesen (Bruttó Ft/hó): 166.996 Ft
  + nettó 12.000 Ft Cafeteria

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.