www.cvonline.hu

Cseh-szlovák nyelvű telefonos operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 980087

Cseh-szlovák nyelvű telefonos operátor pozícióba.
Feladatok:
  • meglévő ügyfélkörben termékek telefonos ajánlása és értékesítése
  • információnyújtás tájékoztatás az elérhető termékekről
  • ügyfelek igényeinek felmérése
  • hívásokhoz tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • felsőfokú cseh vagy szlovák nyelvtudás
  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó kezdeményező és problémamegoldó készség
  • dinamikus, vidám személyiség

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér jutalékkal
  • rugalmas beosztás (6 vagy 8 órában, hétfőtől - péntekig)
  • fejlődés, előrelépés lehetősége
  • modern vállalati környezet
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Előnyök:
  • call centerben/ értékesítésben szerzett tapasztalat