Cseh-szlovák nyelveken beszélő telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1034735

Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása cseh-szlovák nyelveken: beérkező hívások fogadása turisztikai foglalóportál szolgáltatásaival kapcsolatban
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Ügyfél e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
  • Információnyújtás a cég szolgáltatásairól, információs vonal biztosítása
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat
  • Cseh-szlovák felsőfok/anyanyelvi szint (mind a két nyelv ismerete szükséges!)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Monotónia tűrés
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Fix alapbér + nyelvpótlék + műszakpótlék
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz
  • 8 órás munkavégzés

Előnyök:

Nyelv:
  • Cseh
  • Szlovák

Munkavégzés helye:
  • Budapest