www.cvonline.hu

Cseh nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 727 napja lejárt

2007-ben magyar tulajdonosi kör által alapított, rendkívül dinamikusan fejlődő contact center keres hosszútávra teljes munkaidős (8 órában) ügyfélszolgálatos munkatársat!

Feladat:

  • multinacionális cég telefonos és e-mailes magyar és cseh nyelvű fogyasztói szolgálatának ellátása hétköznaponként nyolc órában

Amit nyújtunk:

  • fix fizetés, rögzített órabér
  • kellemes hangulat, fiatalos csapat és munkakörnyezet
  • egyéb hozzájárulások, motivációs csomagok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • anyanyelvi magyar nyelvtudás
  • anyanyelvi cseh nyelvtudás
  • lendületes, önálló munkavégzés
  • határozott fellépés, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • kitűnő kommunikációs készség
  • kitűnő empatikus képességek
  • elkötelezettség
  • hivatástudat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • call centerben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv-ismeret (ennek szintjét az önéletrajzban kérjük feltüntetni)

Fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk; kérjük a levél tárgyában a „ügyfélszolgálatos kolléga” megjelölést.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Cseh