www.cvonline.hu

Cseh nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1070858

Ügyfelünk évek óta forgalmaz vendéglátóipari gépeket, valamint professzionális konyhai gépeket, gyors és felkészült szerviz háttérrel. Dinamikus fejlődésüknek köszönhetően, Cseh nyelvű ügyfélszolgálati munkatársat keresnek budapesti irodájukba.

Feladatok:

- A webáruházba feltöltött termékleírások fordítása cseh nyelvre
- A cseh nyelven érkező ügyfél telefonhívások kezelése: tájékoztatás a termékekről, technikai segítségnyújtás, panaszkezelés
- Beérkező cseh megrendelések kezelése, összeállítása
- Számlázás
- Operatív termékadminisztrációs feladatok elvégzése a weboldalon
- Ügyfél-reklamációk kezelése, az ügyfél-elégedettség megtartása

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség
- Cseh nyelv tárgyalóképes ismerete, szlovák nyelv ismerete előny
- Előnyt jelent az értékesítés vagy ügyfélszolgálat területén szerezett tapasztalat
- Precíz és önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
- Csapatszellem, fejlődési igény, motiváltság
- Magabiztos MS Office gyakorlat

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján