www.cvonline.hu

Cseh nyelvű telefonos munkatárs

  • A hirdetés 983 napja lejárt

Jelentkezzen, ha szeretne:

  • értékesítési területen dolgozni és kizárólag meleg hívásokat indítani,
  • meglévő ügyfélkörrel foglalkozni,fiatalos csapatban,
  • jó munkakörülmények között dolgozni
  • mindenki számára ismert termékeket értékesíteni
  • hosszú távú, biztos munkalehetőséget keres.

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása és kezelése lakossági szegmensben,
  • Termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (meglévő ügyfélkörben),
  • Esetenként bejövő hívás fogadás, rendelésfelvétel,
  • Információnyújtás a cég termékeiről,
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében,
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Az elvárásaink:

  • Felsőfokon vagy anyanyelvi szinten beszéljen cseh nyelven,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Ügyfélközpontúság,

Hogy mit kínálunk cserébe:

  • biztos, tervezhető alapbér + mozgó bér
  • hosszú távú lehetőség
  • munkaidő: hétfőtől péntekig egyéi beosztás szerint
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest

Jelentkezés: Kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.