Cseh- és szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 976996

Otthon végezhető munkára (rész-és teljes munkaidőben is) keresünk nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező partnercégünkhöz munkatársakat az alábbi munkakörbe: Cseh- és szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Feladatok:
  • Bejövő hívások fogadása és kezelése lakossági szegmensben
  • Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben
  • Az ügyfelek professzionális, szakszerű tájékoztatása
  • Termékajánlás
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Felsőfokon vagy anyanyelvi szinten beszélj cseh és szlovák nyelven
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Szükséges a munkavégzéshez: saját számítógép, internet, mikrofonos fejhallgató

Juttatások:
  • FIX alapbér + jutalék
  • Otthoni munkavégzés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Mindenki számára ismert termékeket értékesíteni
  • Rugalmas beosztás hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában, esetenként hétvégén is

Előnyök:
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Cseh
  • Szlovák

  • Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz mindezen feltételeknek, kérjük, küldd el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Szükséges a munkavégzéshez: saját számítógép, internet, mikrofonos fejhallgató