www.cvonline.hu

Cseh és Szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1190 napja lejárt

A Transcom ügyfélszolgálati, értékesítési, műszaki támogatás és hitel-menedzsment szolgáltatásokat nyújt 27 országban 33 nyelven

Budapesti központunkba keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatkör

  • Információ és segítségnyújtás telefonon és e-mailben
  • Problémamegoldás, esetleg panaszkezelés
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Kiváló cseh-szlovák-magyar nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság

Előny

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő (8/6/4 órás), felsőfokú tanulmányok mellett is végezhető
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkör
  • Tréningek
  • Stabil multinacionális háttér
  • Előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, XI. Kerület