Cseh és szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (otthoni munkavégzéssel)

  • A hirdetés 926 napja lejárt

Hosszú távra munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása, ügyfelek szakszerű kiszolgálása, rendelésfelvétel

Ügyfelek pontos tájékoztatása

Információnyújtás a cég termékeiről

A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Telefonos területen szerezett releváns tapasztalat

Cseh és szlovák felsőfok vagy anyanyelvi szint

Minimum középfokú végzettség

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság

Precíz, megbízható munkavégzés

Otthoni munkavégzéshez szükséges feltételek: számítógép, internet elérés megléte

Amit kínálunk:

FIX ALAPBÉR + műszakpótlék+jutalék

Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél

Alkalmazotti státusz

Rész- vagy teljes munkaidő

Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat
  • Diszpécser
  • Telefonos operátor

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Tárgyszó: „cseh-szlovák”

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő