Cseh – és szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 901 napja lejárt

Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező direkt marketinggel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk hosszú távra cseh és szlovák nyelven beszélő munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása és kezelése lakossági szegmensben
  • Rendelésfelvétel
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokon vagy anyanyelvi szinten beszélj cseh és szlovák nyelven
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság

Amit leendő munkáltatója kínál:

  • FIX alapbér + jutalék
  • Hosszú távú lehetőség
  • Rugalmas beosztás hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában, esetenként hétvégén is

Egyéb információ:

  • Értékesítési területen dolgozni,
  • Otthonról végezhető munkát végezni,
  • Mindenki számára ismert termékeket értékesíteni

Pozíció területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz mindezen feltételeknek, kérjük, küldd el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: "Cseh-szlovák ügyfélszolgálat"

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő