www.cvonline.hu

CSAVAROZÁSTECHNIKAI SPECIALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 845301

Link megjelenítéseimages/editor/1351074425.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Automata csavarozó gyártósor szoftverének finom-parametizálása, beállítása, karbantartása
  • A csavarozástechnikai folyamatok/vizsgálatok tervezése, végrehajtása, monitorozása dokumentálása
  • Reklamációk, engedélyezések, hibaelemzések készítése
  • Aktív részvétel a belső és külső folyamatauditokon, illetve hibafeltárásban és egyéb vizsgálati folyamatokban
  • Folyamatos egyeztetés a minőségmenedzsment és a központi szakterülettel
  • Fejlesztési feladatok elvégzése (elsősorban Bosch-Rexroth /Atlas Copco környezetbe)

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gyártástechnológiai szakirány előny)
  • Legalább kétéves lineár/csavarozástechnikai eljárások terén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Folyamatorientált, logikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó, stressz tűrő képesség
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • (my)SQL ismeret
  • Alacsony szintű hálózati ismeretek (OSI 3. - 5. réteg)
  • Digitális jelfeldolgozás (analóg-digitális)
  • PLC ismeret (Simatic S7)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSAVAROZÁSTECHNIKAI SPECIALISTA, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése