www.cvonline.hu

CSATORNÁZÁSI FŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 643 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Csatornázási Főmérnöksége

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel

Feladatai:

  • A Társaság teljes működési területén a szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás és az ahhoz kapcsolódó üzemeltetési tevékenységek tervezése, szervezése, irányítása és ellenőrzése,
  • A szolgáltatás színvonalának, biztonságának folyamatos növelése,
  • A karbantartási, javítási tevékenységek megrendelésének irányítása,
  • A rábízott vagyon (közmű és működtető vagyon egyaránt) megóvása,
  • A Főmérnökség szervezetének, üzemeinek, csoportjának irányítása,
  • A Műszaki Információs Rendszer egységére vonatkozó moduljainak működtetése,
  • Szakterületén a Társaság képviselete felügyeleti szervekkel, hatóságokkal és külső partnerekkel szemben.

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Csatornázás szakirányú építőmérnök, vagy üzemmérnök),
  • Víziközmű szolgáltatásban szerzett minimum 10 éves gyakorlat,
  • Minimum 8 éves vezetői gyakorlat,
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet, Power Point, stb.),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Szakirányú szakmérnöki, vagy szaküzemmérnöki végzettség,
  • Felelős műszaki vezetői gyakorlat,
  • Középfokú angol, vagy német nyelvismeret.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2015. augusztus 4-ig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő