www.cvonline.hu

Csatornamű gépész

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

csatornamű gépész

munkatársat keres

Feladatok:

  • biztosítja a szivattyútelepekre érkező vizek zavartalan és hatósági előírásoknak megfelelő elvezetését;
  • üzemelteti a szivattyútelepek gépészeti és elektromos berendezéseit, rendszeresen ellenőrzi folyamatos működésüket, valamint elvégzi a szükséges karbantartásokat, kisebb javításokat és szükséges beállításokat;
  • ellátja a napi üzemeltetési, fenntartási, karbantartási, belső és külső takarítási, parkfenntartási munkálatokat.

Elvárások:

  • villanyszerelői végzettség;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány;
  • targonca vezetői jogosítvány;
  • darukezelő, kötözői vizsga;
  • nehéz és könnyűgép kezelői vizsgák;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • vízügyi területen szerzett többéves szakmai tapasztalat

A jelentkezők magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, a fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő