www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Csatlakozz csapatunkhoz

Hozzáadva: 2016.09.01.
lejárt

Tehetségből nálunk sosem elég! Ha esetleg aktuális ajánlataink közt nem találtál testhez álló pozícióra, akkor se keseredj el. Küldd el jelentkezésed, nevezd meg, hogy milyen területen képzeled el magad, és amennyiben megnyílik egy lehetőség, kollégáink meg fognak keresni Téged egy ajánlattal, amit nem fogsz tudni visszautasítani.

léghoki

És hogy miért érdemes hozzánk jönni?

  • Változatos, kihívást jelentő projektek

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, a legújabb technológiák használata

  • Piacvezető ügyfelek

  • Lendületes, fiatalos, klassz team

  • Feel-good fridge, rekreációs lehetőségek (pl. konzolparty)

  • Duna-parti, zöldellő munkakörnyezet

  • Az ország egyik legexkluzívabb és legszebb irodaközpontja (Graphisoft Park)

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
nővér
Régió