www.cvonline.hu
Csarnok takarító (INTS/BK/37)

Nemzetközi nagyvállalati partnercégünk részére keresünk

csarnok takarítói

 pozícióra munkatársat (Csömör)

(INTS/BK/37)

Feladatok:

  • Általános gyári takarítás (raktár, csarnokok vagy iroda- étteremrész)

Elvárások:

  • Minimum 8. általános végzettség
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Takarító gépek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Többféle műszakbeosztás, hétköznapi vagy folyamatos munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Korrekt bérezés és juttatások

Munkavégzés helye:

  • Csömör, megközelíthető: Gödöllői HÉV, Kistarcsa kórház megálló
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Takarítónő
Régió Csömör
Pest
Budapest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű