www.cvonline.hu

Csaláskezelési szakértő

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Banki partnerünk részére keresünk prevenciós és vizsgálati területre is csaláskezelési szakértői és elemzői pozícióba munkatársakat.

A nyitott pozíciók hitelezési, tranzakciós és belső visszaélésekkel kapcsolatos csaláskezelési pozíciók.

Feladatok:

  • Adatgyűjtés hitelezési/tranzakciós/belső visszaélések kapcsán
  • Csaláseseményekkel és visszaélésekkel kapcsolatos egyedi vizsgálatok és trendek elemzése, kiértékelése
  • Kontroll rendszer megfelelőségének ellenőrzése, esetleges javítási javaslatok kidolgozása, kockázatcsökkentő intézkedési javaslatok kidolgozása
  • Közreműködés a bank folyamatainak, szabályzatainak a hatósági előírásoknak megfelelő és csaláskezelés szempontok alapján történő kialakításában
  • Csaláseseményekkel kapcsolatos riportok készítése a vezetőség felé
  • Csalásesemények kivizsgálásában részvétel
  • Intézkedések kezdeményezése a kapcsolódó veszteségek megtérülése végett
  • Kollegák oktatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, jogász – büntetőügy, rendőrtiszti)
  • Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Konfliktuskezelési készség
  • Csapat és önálló munkavégzésre is való képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Banküzemtan ismeret
  • Informatikai, biztonság-technológiai ismeretek
  • Angol nyelvtudás
Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő