Családtámogatási és társadalombiztosítási rendszerek, alkalmazásüzemeltető

Álláshirdetés

„Családtámogatási és társadalombiztosítási rendszerek, alkalmazásüzemeltető”

munkakör betöltésére

Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság Központ (ONYF)

(1081 Budapest, Fiumei út 19/a)

A munkavállalói jogviszony időtartama: határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony, vagy munkatörvénykönyve szerinti

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkahely: ONYF, Alkalmazásüzemeltetési és Fejlesztési Főosztály (1139 Bp. Váci út 73; 1081 Budapest, Fiumei út 19/a)

Munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Alkalmazások konfigurálása, üzemeltetése, operátori teendők végzése
  • Egyszerűbb adatbázis lekérdezések készítése, futtatása
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások, végrehajtása, dokumentálása, részvétel az átvételi folyamatokban
  • Események monitorozása, probléma megelőzés, a felmerülő hibák elemzése, javítása, az alkalmazások üzemszerű működésének biztosítása
  • Üzleti folyamatok, alkalmazás kapcsolatok megértése

Szükséges ismeretek, készségek:

  • Relációs adatbázis kezelő ismeretek
  • Alkalmazás-támogatási tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben minimum 2 év tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
  • Szakmai angol szöveg megértésének képessége

Előnyök:

  • Oracle RDBMS ismerete
  • Oracle weblogic ismeretek
  • Oracle BI ismeretek
  • Oracle SQL Developer ismeretek
  • Oracle Siebel rendszer ismerete
  • Linux/UNIX termékcsalád ismeretek
  • Zabbix ismeretek
  • Projektekben szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség
  • Az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeinek alkalmazása
  • Komplex projektek

Foglalkoztatott jogviszony: kormányzati szolgálati jogviszony, vagy munkatörvénykönyv

Illetmény és egyéb juttatások:

Az  illetmény  és  a  juttatások  megállapítása megállapodás szerint vagy a "Közszolgálati  tisztviselők  jogállásáról szóló" 2011. évi CXCIX. törvény, valamint  a  "Kormánytisztviselők  jogállásáról  szóló"  2010.  évi  LVIII. törvény rendelkezései alapján történik.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Főiskola vagy egyetemi diploma, informatikai (rendszerinformatikai, programozói, villamosmérnöki, mérnökinformatikusi, műszaki menedzseri, informatikatanári) szakképzettség.
  • Orvosi alkalmasság

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • a 45/2012. (III.20.) kormányrendelet 1. melléklete szerinti önéletrajz, motivációs levél
  • a végzettséget igazoló okiratok másolatai

Benyújtásának határideje: 2016.11.11.

A jelentkezés benyújtása e-mailben: a lenti e-mail címre.

Egyéb információ: A kiválasztási eljárás lefolytatása (az állásinterjúra történő behívás, az elbírálás, a visszaértesítés) az ONYF humánerőforrás-gazdálkodási lehetőségeit figyelembe véve, folyamatosan történik.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest