Családorvos (Liverpool és környéke) - Angliai regisztráció megléte feltétel!

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 734272
lejárt

Ország:    Egyesült Királyság (+44)

A pozíció leírása:    Liverpool közelében lévő kórházakba keresünk családorvos kollégákat

Feladatkör, felelősségek:    Olyan szakorvos pályázók jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek a Royal College of General Practitioners-nél szerzett regisztrációval.

A munkaszerződések meghatározott időre szólnak, és a pályázó közvetlenül az angliai toborzó irodával köt szerződést.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Szakorvosi végzettség

Magas szintű angol nyelvtudás

Regisztráció a Royal College of General Practitioners-nél (Erről bővebb információ elérhető az alábbi oldalon:

Link megjelenítése)

Nyelvtudás:    Magas szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Angliai partnerünk az egészségügy területén végez közvetítői tevékenységet.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.