www.cvonline.hu

Családgondozó

  • A hirdetés 545 napja lejárt

A Magyar Ökumenikus Segélyszervezet Miskolci Családok Átmeneti Otthona

pályázatot hirdet

1 fő

családgondozói

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A jogviszony időtartama: határozott idejű jogviszony (2015. október 1. – 2016. szeptember 30.)

A munkavégzés helye: 3524 Miskolc, Leszih Andor u. 4.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: családokkal, csoportokkal végzett szociális munka; egyéni esetkezelés; krízisintervenicó; adminisztratív feladatok ellátása; jelzőrendszeri tagokkal való együttműködés

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú szociális alapvégzettség - 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet alapján (szociálpedagógus, szociális munkás)
  • fényképes Europass önéletrajz bérigény megjelölésével
  • strukturált gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó képesség

A pályázat benyújtásának határideje: 2015. 09.30.

A pályázatok benyújtásának módja: Budai Bernadett, Intézményvezető részére (az alábbi e-mail címen.)

A pályázat elbírálásának határideje: 2015. október 15.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Alapítvány / Non-profit
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű