www.cvonline.hu

Cross Platform mobil alkalmazás fejlesztő

  • A hirdetés 819 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, Magyarországon startup, nemzetközi hátterű megbízója részére

pozícióba kollégát keres.

Feladatok:

• Web service vezérelt mobil alkalmazások fejlesztése, tesztelése, dokumentálása és szupportja platform független környezetben, C#-ban,
• Szoftverarchitektúrák tervezése,
• Megbízható, stabil alkalmazások fejlesztése vállalati ügyfeleknek,
• Programkód tervezése, önálló modulok elkészítése
• Külföldi kollégákkal napi szintű együttműködés.

Elvárások:

• IT területen szerzett BSc diploma,
• Minimum 2-3 év mobilalkalmazás fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat,
• Platform független fejlesztésben szerzett tapasztalat előny,
• IOS és/vagy Android és/vagy Windows Phone és /vagy Windows Store ismeretek,
• OOP, adatstruktúrák és algoritmustervezési ismeretek,
• Magabiztos angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez elengedhetetlen.

Amit ajánlunk:

• Családias, barátságos munkahelyi környezet,
• Dinamikusan, elhivatott csapat,
• Versenyképes bérezés,
• Szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest, belváros.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő