www.cvonline.hu

CRM szakértő

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

 Feladatok:

  • A bank kampánymenedzsment és CRM rendszerének üzemeltetése/paraméterezése
  • Értékesítési kampányokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése

          o szükséges ügyfél adatbázis leválogatása, hatékonyságának visszamérése
          o célcsoport-elemzések készítése
          o kapcsolattartás a termékmenedzserekkel és az IT területtel

  • Fiókhálózat támogatása a rendszerek bemutatásában, használatában
  • Fejlesztési feladatok definiálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy informatikai)
  • Magabiztos, felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Angol nyelv középszintű ismeret
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Prezentációs készség, önálló munkavégzés
  • Együttműködési és felelősségvállalási képesség
  • Folyamatokban való gondolkodás képessége
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, dinamikus csapat
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Eseti alapon projektekben való részvétel
  • Versenyképes fizetés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Pénzintézeti tapasztalat
  • Legalább 2 év tapasztalat CRM vagy kampánymenedzsment területen
  • Kampánymenedzsment-rendszerek és adatbázis-kezelő szoftverek ismerete

        o Siebel Marketing
        o Salesforce
        o PL/SQL Developer

  • Adatbányászati, elemzői tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. április 3.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol