www.cvonline.hu

CRM support konzulens (QS-6513)

  • A hirdetés 406 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. Vállalatunk küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Jelenleg belső csapatunkba keresünk CRM support konzulens kollégát, aki CRM rendszerek éles üzemi működésének támogatásában nyújt majd segítséget.

Feladatok:

·         Ticketing rendszer adminisztrálása

·         Ügyfél által bejelentett hibák ellenőrzése

·         Belső support csapat számára a hiba reprodukálásának és/vagy a javítás módjának pontos specifikációja

·         Teszttervek készítése, együttműködés a tesztelőkkel, tesztelési feladatok végrehajtása

·         CRM rendszer testreszabása, konfigurációja, riportok készítése

·         Szoros együttműködés a fejlesztőkkel a hibák javításában

Elvárások:

·         Felsőfokú végzettség releváns szakmai területen

·         Erős középfokú angol nyelvismeret

·         Kiváló kommunikációs képesség

·         Stressz- és monotonitás tűrőképesség

·         Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre is

·         Precizitás és igényesség a feladatok végrehajtásában

Előnyt jelent:

·         Tapasztalat komplex informatikai rendszer bevezetésében, támogatásában - üzleti elemzői, rendszertervezői vagy tesztelői szerepkörben

·         Microsoft Dynamics CRM rendszerrel kapcsolatos ismeretek

·         IT technikai szemlélet, alapvető IT technológiák ismerete

·         Német nyelvismeret

·         Kiemelkedő képesség komplex rendszerek átlátásában és problémák felderítésében

·         Elhivatottság, érdeklődés a CRM iránt

·         Szorgalom, nyitottság a folyamatos fejlődésre, tanulásra

·         Vidám, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

·         Fejlődési lehetőség

·         Energikus, fiatalos csapat

·         Kiváló munkahelyi körülmények

·         Versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika