www.cvonline.hu

CRM Specialist/Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.07.15.
Jelentkezési határidő: 2016.07.28.
Hirdetés azonosító: 958710
lejárt

Globális gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk CRM specialistát vényköteles gyógyszerpromóciós tevékenység támogatására.

Feladatok:

- Havi riportok készítése a vényköteles Field Force részére
- Orvoslátogatói csapat támogatása adatbázisokkal, kimutatásokkal, elemzésekkel
- Tervezésben, targetálásban és bonus számításban való részvétel
- Versenytársak és piacok folyamatos elemzése
- CRM rendszer karbantartása
- Prezentációk és kimutatások készítése a menedzsment részére
- Portfolió és területi allokációk optimalizálásában való részvétel
- Folyamatos együttműködés a sales és marketing osztályokkal

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- CRM rendszer(ek) ismerete és elemzői tapasztalat
- Gyógyszeripari tapasztalat előnyt jelent
- Excel magas szintű ismerete
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Struktúrált gondolkodás és problémamegoldó készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését kérem önéletrajza elküldésével jelezze felém.