www.cvonline.hu

CRM Pre-sales tanácsadó (QS-5509)

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Tapasztalt CRM tanácsadó vagy? Az értékesítési folyamatban is részt veszel? Mindezt szívesen is csinálod?

Jelentkezz hozzánk, a Qualysoft csapatába, Pre-sales tanácsadónak CRM területre!

Feladat:

- A CRM piac folyamatos figyelése, üzleti lehetőségek elemzése
- Részvétel az értékesítési folyamatban, tanácsadói szerepkörben (pre-sales)
- Ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel
- Ajánlatírási feladatok ellátása szakmai oldalról
- Ügyfelek problémáinak megértése, megoldási javaslat kialakítása
- CRM projektekben tanácsadói feladatok ellátása
- Partnerekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Kapcsolattartás értékesítőkkel, projekt menedzserekkel, fejlesztőkkel

Elvárás:

- CRM tanácsadóként szerzett, legalább 4 éves tapasztalat
- CRM piac ismerete
- Üzleti folyamatok gyors átlátása, megértése
- Ajánlatok írásában szerzett tapasztalat
- Erős kommunikációs és tárgyalási készség, ügyfélorientált személyiség
- Angol nyelvtudás

Jelentkezni az E-mail cím megjelenítése címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő