www.cvonline.hu

CRM menedzser

  • A hirdetés 1095 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. interaktív értékesítési területre

munkatársat keres.

Feladatai:

  • meglévő játékosok elégedettségét növelő aktivitások tervezése és végrehajtása
  • CRM folyamatok üzleti fejlesztése és üzemeltetése
  • ügyfélmegtartó, kereszt- és felülértékesítési ajánlatok kidolgozása
  • célcsoportok meghatározása, kampányok operatív végrehajtása, folyamatos optimalizálása
  • vezetői riportok, prezentációk készítése

Elvárások:

  • minimum 2 év tapasztalat kampánymenedzsment / szegmens marketing / operatív CRM területén
  • felsőfokú gazdasági/marketing/kommunikációs végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • kiváló esztétikai érzék
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • pontos, megbízható munkavégzés, igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • kezdeményező és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • HTML programozási ismeretek
  • e-mail marketing területén szerzett tapasztalat
  • szerencsejátékok ismerete
  • fejlesztői gondolkodás

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2014. december 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol