www.cvonline.hu

CRM kampánymenedzser

  • A hirdetés 864 napja lejárt

QUAESTOR Csoport

 Értékesítési Igazgatósága

CRM kampánymenedzsert

keres

 Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kampányötletek kidolgozása, előkészítésének koordinálása, előterjesztése;
  • Éves, negyedéves, havi CRM kampánytervek biztosítása (terv-tény);
  • A kampányok dokumentálása és – különböző csatornákon keresztüli – lebonyolítása;
  • Kampányok hatékonyságvizsgálata és elemzése;
  • CRM és CEM vonatkozású projektek aktív támogatása.
  • CRM rendszer fejlesztési igényeinek pontosítása és priorizálása;
  • Értékesítés támogatói feladatok ellátása (felhasználó támogatás, képzés);

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász/gazdasági, marketing területen);
  • Pénzügyi szektorban min. 2 éves hasonló pozícióban szerzett gyakorlat;
  • Kampány- és projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat előny;
  • CRM ismeretek;
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód és munkavégzés;
  • Értékesítés orientált szemléletmód;
  • Projekt alapú feladatok végrehajtásában szerzett tapasztalat;
  • Kiváló szervezőkészség;
  • Csapatjátékos;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Kiváló elemzői készség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)

Amit ajánlunk:

  • Változatos, felelősségteljes munkavégzés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Versenyképes jövedelem;

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő