www.cvonline.hu

CRM Kampánymenedzser

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát CRM Kampánymenedzser munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A bank rendszeres CRM kampányainak szervezése, kampányterv készítése, kampányok időzítése.
  • Ügyféligények azonosítása, ez alapján kampányok definiálása, taktikai végrehajtásának koordinálása
  • Információáramlás menedzselése a hatékony és időbeli kampányvégrehajtás érdekében.
  • Kampányok minőségbiztosítása.
  • Az operatív CRM rendszer üzleti üzemeltetése; katalógusok üzleti karbantartása; a technikai (IT) üzemeltetés üzleti támogatása.
  • Az operatív CRM rendszer üzleti továbbfejlesztésében történő részvétel
  • Aktív operatív CRM támogatás a fiókok és más értékesítési csatornák akvizíciós, tájékoztatási és értékesítési tevékenységében. Felhasználói dokumentáció készítése, felhasználók oktatása.
  • Direktmarketing kampányok koordinálása.
  • Kapcsolattartás a bankcsoport CRM területeivel és az operatív CRM-rendszer szállítójával.
  • Folyamatfejlesztési és CRM fejlesztési lehetőségek proaktív azonosítása és megoldási javaslatok előterjesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Min. három éves, banki CRM vagy banki értékesítés támogatás területen szerzett gyakorlat
  • Angol középfokú nyelvtudás.

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek
  • Kiváló kezdeményező, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Átfogó és lényeglátó gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Konzultatív és gyakorlatias hozzáállás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Projektszemlélet

 Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését honlapunkon az alábbi linken keresztül, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol